Skinny Pasta

Skinnya Pasta

Konjac bitkisi Japonya, Çin ve Güney Doğu as ya bölgesinde özellikle düşük kalorili ve yüksek lifli bir sebze olması nedeni ile yaygın olarak tüketilmekte olan bir besin kaynağıdır.

Konjac liflerinden elde edilen Skinnypasta Noodle 100 gramında sadece 9 kalori içeri ve yüksek lif oranı sayesinde uzun süreli tokluk hissedersiniz.

Konjac liflerinin gerçek ağırlığından 200 kat fazla ağırlığa kadar sıvıları emme kapasitesine sahip  mükemmel bir yeteneği vardır. Sağladığı düşük kalori, yüksek tokluk hissi ile kilo vermeye yardımcı olur...Yemek sonrası 1 veya 2 bardak su içmek bu nedenle çok önemlidir.

SkinnyPasta  karbonhidrat diyeti yapanlar için karbonhidrat ve proteini ayıranlar için, şeker ve gluten diyeti yapanlar için ve elbette kalori hesabı yapanlar için ideal bir alternatif. 

Skinny Pasta Abrahamson-BePositive grubununun da desteği ile gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından geliştirilmiştir.

Yapılan birçok testler ve çalışmanın sonucunda mükemmel Türk damak tadına uygun tada, kokuya ve yapıya ulaşılmıştır.

Skinny Pasta’ları oluşturmak için seçilen bitkiler, uluslararası standartlar ve yönetmelikler (en yüksek Avrupa standardı BRC, ISO-22000-2005 ve FDA onaylı) ve yüksek teknoloji ile üretilmiştir. 

Alt Kategoriler
Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • 6'lı Skinny Pasta Deneme Seti
  Eğer SkinnyPasta'nın henüz tadına bakıp tutkunu olmadıysanız, deneme seti sizin için en uygunu. Skinny Pasta 6'lı Deneme Seti ile farklı soslarla SkinnyPasta'nın deneyebilir, hangi lezzetlerin ağız tadınıza en uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. SkinnyPasta,&nbs..
  KDVsiz: 72.22TL 78.00TL 194.76TL
 • 12'li Skinny Pasta - iki kişilik
  Bu muhteşem lezzeti denerken, yanıma eşinizi ya da bir arkadaşınızı almak istiyorsanız, 12'li SkinnyPasta seti en uygun alternatifi sunuyor. Bu paketle, arkadaşınız veya eşinizle beraber farklı soslarla SkinnyPasta'nın deneyebilir, hangi lezzetlerin ağız tadınıza en uygun olduğu..
  KDVsiz: 138.89TL 150.00TL 378.72TL
 • 60'lı Skinny Pasta
  SkinnyPasta'nın 60'lı kutusu kalabalık evlere ve SkinnyPasta tutkunlarına, SkinnyPasta'ya en avantajlı şekilde ulaşma imkanı sunuyor.  60'lı kolilerde hem ücretsiz kargoyla en uygun fiyat avantajından yararlanabilir, hem de farklı soslarla değişik lezzetleri deney..
  KDVsiz: 443.52TL 479.00TL 1,069.56TL
 • 30'lu Skinny Pasta
  Eğer SkinnyPasta'nın eşsiz tadını deneyip, birçok müşterimiz gibi tutkunu olduysanız, 30'lu aylık paket tam size göre.  30'lu paket SkinnyPasta satın almanın hesaplı yolu, üstelik ücretsiz kargo avanjajıyla. SkinnyPasta, 2 dakika&nbs..
  KDVsiz: 333.33TL 360.00TL 648.72TL