YE VE KİLO VER !

Herhangi bir diyet ile başarı sansınızı arttırmak istiyorsanız size her zaman önerilen az yemek yemenizdir

Fakat Skinny Pasta ile tam tersi ince kalmak için daha fazla yemek gerekir!

Günlük menünüz içerisinde 1 veya 2 kez Skinny Pasta yiyerek tabii yanında tüketeceğiniz en az bir bardak su ile hem tok hissedecek hem de kilo kaybedebilirsiniz.

Skinny Pasta 100 gramında sadece 9 kalori içerir, üstelik şekersiz, yağsız veya glutensiz ve minimumu oranda karbonhidrat seviyesiyle, yağ yakımı hızlandırabilir!

Tek diyet veya farklı diyetler yanında rahtlıkla kullanabilirsiniz!


Skinny Pasta’daki temel prensip çok basittir; Düşük kalorili, lezzetli ve doyurucu ürünlerle, uzun süren tokluk hissi.

Skinny Pasta’nın 100 gramı sadece 9 kaloridir.Tüketirken aldığınız kaloriden daha fazlasını vücut sindirmek için yakar.

Bu şekilde, Kilo verme ve yeme arasında sihirli bir ters bağlantı doğar.

Skinny Pasta ile Nasıl Kilo Verilir ?

Konjac liflerinin gerçek ağırlığından 200 kat fazla ağırlığa kadar sıvıları emme kapasitesine sahip mükemmel bir yeteneği vardır.

Lifler suda ıslanır, midede şişer ve doygunluk hissi vererek, kilo vermeye yardımcı olur. O yüzden Skinny Pasta yedikten sonra 1 veya 2 bardak su içmek bu nedenle çok önemlidir.

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
 • 6'lı Skinny Pasta Deneme Seti
  Eğer SkinnyPasta'nın henüz tadına bakıp tutkunu olmadıysanız, deneme seti sizin için en uygunu. Skinny Pasta 6'lı Deneme Seti ile farklı soslarla SkinnyPasta'nın deneyebilir, hangi lezzetlerin ağız tadınıza en uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. SkinnyPasta,&nbs..
  KDVsiz: 72.22TL 78.00TL 194.76TL
 • 12'li Skinny Pasta - iki kişilik
  Bu muhteşem lezzeti denerken, yanıma eşinizi ya da bir arkadaşınızı almak istiyorsanız, 12'li SkinnyPasta seti en uygun alternatifi sunuyor. Bu paketle, arkadaşınız veya eşinizle beraber farklı soslarla SkinnyPasta'nın deneyebilir, hangi lezzetlerin ağız tadınıza en uygun olduğu..
  KDVsiz: 138.89TL 150.00TL 378.72TL
 • 60'lı Skinny Pasta
  SkinnyPasta'nın 60'lı kutusu kalabalık evlere ve SkinnyPasta tutkunlarına, SkinnyPasta'ya en avantajlı şekilde ulaşma imkanı sunuyor.  60'lı kolilerde hem ücretsiz kargoyla en uygun fiyat avantajından yararlanabilir, hem de farklı soslarla değişik lezzetleri deney..
  KDVsiz: 443.52TL 479.00TL 1,069.56TL
 • 30'lu Skinny Pasta
  Eğer SkinnyPasta'nın eşsiz tadını deneyip, birçok müşterimiz gibi tutkunu olduysanız, 30'lu aylık paket tam size göre.  30'lu paket SkinnyPasta satın almanın hesaplı yolu, üstelik ücretsiz kargo avanjajıyla. SkinnyPasta, 2 dakika&nbs..
  KDVsiz: 333.33TL 360.00TL 648.72TL