S.S.S

S: Skinny Pasta’nın tadı nasıldır ?

C: Skinny Pasta'nın benzersiz bir lezzeti vardır ve Türk damak lezzeti ile uyumludur.  Diğer makarnalar gibi Skinny Pasta’yı kişler, börek, makarna veya çorbalarda kullanabileceğiniz gibi; balık, tavuk ya da etler gibi diğer ana yemeklerin yanında garnitür olarak da kullanabilirsiniz.

S: Normal Makarna ve Skinny Pasta arasındaki kalori farkı nedir?

C: Genel olarak, 200 gramlık bir porsiyon standart makarna un, gluten ve karbonhidrat içermesinden dolayı toplam 300-500 kalori arasında besin değeri taşır.   Aynı gramajdaki Skinny Pasta ise sadece 18 kaloridir.   Üstelik Skinny Pasta yağ, kolesterol, şeker ve gluten içermez!

S: SkinnyPasta nedir yapılır?

C: Skinny Pasta  Çin'de bulunan Konjac bitkisinden yapılır, içerdiği Glucomann lifleri sayesinde sıvıları 200 kat fazla absorbe etme yeteneğine sahiptir. 2000 yıldan fazla süredir Uzak Doğulular bu bitkiyi beslenmelerinin önemli bir parçası olarak kulanmaktadırlar. Japonlar Konjac’dan yapılan noodle’lara KONIAKO veya SHIRATKI derken , Çinliler ise bu erişteye  MOYO veya JOYO demektedirler.

S: Diyabet, çölyak, vegan ve vejeteryanlar da kullanabilir mi? 

C: SkinnyPasta herkes için gerçekten iyi bir tercihtir. Herkes tarafından tüketilebilir ve makarna yerine  yedeklenebilecek en doğru seçim.  Şeker ve gluten içermediğinden çölyak ve diyabet rahatsızlıkları rahatlıkla kullanabilir.  Bitkisel bir ürün olduğundan, vegan ve vejeteryanlar için de uygundur.

S: SkinnyPasta şeker hastalığı olan insanlar için nasıl uygun olabiliyor ?

C: Herhangi bir makarna, noodle yada pirinçte yüksek miktarda glikoz bulunur ve bu kandaki şekerin yükselmesine neden olur. Standart bir makarnanın 100 gramında yaklaşık olarak 72 gram karbonhidrat bulunur ve bu şekere dönüşerek kanda kalır.  Şeker hastalığı olan kişiler her zaman yediklerinin yaşamları üzerinde nasıl zararlı bir etkiye sahip olup olmadıklarının farkında olmalılar. 100 gr.’lık SkinnyPasta, sadece 0,5 gram karbonhidrat içerir ve içersinde şeker bulunmadığından şeker hastalığı olanlar tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir.

S: Ortalama önerilen günlük SkinnyPasta miktarı nedir?

C: Kilo vermek isteyenler için önerilen günlük bir veya 2 pakettir.  Dengeli bir menü ile birkaç hafta içerisinde kayda değer sonuçlar elde edilebilmektedir.

S: Skinny Pasta nasıl pişirilir ?

C: SkinnyPasta ön pişirilmeden geçirildikten sonra size sunulmaktadır ve tüm yapmanız gereken sadece 2 dakika ısıtmak seçtiğiniz herhangi bir sos ile servis etmektir.

Pişirme tarifi:

Birincisi, ılık suyla yıkayın ve sonra süzülmesini bekleyin.

Sonra, birkaç dakika herhangi bir sos ile ister kızartın ister kaynatın.  Skinny pasta içersinde pişirildiği tüm sosların tadını absorbe eder.

Skinny Pasta tercihe göre herhangi bir salataya eklenebilir, pesto sos ve zeytinyağı, tuz ve karabiber, ve çeşitli baharatlarla tadlandırılabilir. Ayrıca mikrodalga fırında pişirmeye de uygundur.

Ek tarifleri web sitemizden ve Facebook sayfasında bulabilirsiniz..

 

S: Skinny Pasta neden sıvı içinde paketleniyor?

C: Skinny Pasta’nın dağılmamasını ve parçalanmamasını sağlamak için doğal limonlu su içerisinde muhafaza edilmektedir. Böylelikle her zaman daha taze ve lezzetli kalabiliyor. Paket açıldıktan sonra ılık su ile yıkayın ve süzülmesini bekleyin.

S: Skinny Pasta lif içeriyor mu ?

C:  Evet, Skinny Pasta bolca lif içerir. Dünyada pek çok diyetisyen liflerin büyülü doğasını tavsiye etmekte.  Şimdi yüksek bedeller ödemeden sağlıklı ve aynı zamanda bol lifli bir yemek mümkün. 

S: Skinny Pasta yı nereden satın alabilirim?

C: Skinny Pasta’yı www.skinnypastatr.com üzerinden satın alabilirsiniz. Aile paketleri kilo vermek isteyenlerin günlük tüketiminde kullanabilmesi için de hazırlanmıştır.  Tarifler beslenme uzmanları ve müşterilerimizin zevkine uygun yeni tarifler yaratmak için tutkuyla çalışmakta olan şefler ve profesyonel müşteri hizmetleri departmanımız bulunmakta. Müşteri temsilcilerimiz dilediğiniz an ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. 0850 202 50 55’i arayın veya bize e-mail’le ulaşabilirsiniz. info@skinnypastatr.com